Darmowy kalendarz na 2018 rok z plannerem

darmowy kalendarz do druku

Nowy Rok zaczynamy w pięknym stylu z darmowym kalendarzem  ozdobionym pięknym botanicznym motywem.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to był dziwny rok. Nie powiem że był zły – bo nie był. Ale był i minął jakoś tak bez szczególnego przytupu.

Jednak mimo, że przytupu nie było to jednak trochę się działo. Napewno ten rok stał dla mnie pod znakiem rozwoju – pracy nad fotografią, nad techniką zdjęć, nad szeroko pojętą kreatywnością. Efekty tej intensywnej pracy mogłyście obserwować na Instagramie:

Pracowałam też usilnie nad zmianą nawyków żywieniowych – w efekcie rok kończę z 14 kg na minusie co jest moim wielkim sukcesem (nawiasem mówiąc pamiętaj, że możesz skorzystać z mojego fitness plannera który przygotowałam w ramach „Projektu Łania”).

Jaki będzie 2018?

Czuję, że będzie naprawdę wyczerpujący – w sierpniu odbędzie się moje wesele i w okół niego będzie się kręcić pierwsza połowa roku. A co potem? Zobaczymy 🙂 Ale jakoś nie oczekuję niczego specjalnego od nadchodzącego roku. Nie mam wielkich postanowień, planów naprawczych, mniej lub bardziej realnych celi. Jedyne czego bym chciała to żyć codziennie ‚bardziej’. Dawać z siebie tyle ile mogę (ale nie więcej), starać się najlepiej jak potrafię i nie przesypiać życia na kanapie z telefonem w dłoni.

Tylko tyle i aż tyle.

Mało ambitnie? Może. Ale jeśli uda mi się zrealizować ten jeden „cel”, to naprawdę będę z siebie dumna.

Darmowy kalendarz na 2018 rok

Darmowy kalendarz na 2018 rok to taki mój prezent dla Was – aby ten rok był udany, trzeba go sobie dobrze rozpisać. Wpisać daty rocznic, urodzin. Zaplanować urlopy, wycieczki, wyjazdy… Ale też rzucić sobie czasem jakieś małe wyzwanie – 100 dni bez słodyczy, 50 dni z sokami warzywnymi albo 30 dni z półgodzinnym codziennym spacerem.

Mam nadzieję, że mój dziki botaniczny kalendarz Wam w tym pomoże 🙂

darmowy kalendarz na 2018

Pobierz darmowy kalendarz

Aby pobrać kalendarz wystarczy kliknąć „Pobierz” a potem wydrukować kalendarz na domowej drukarce, w pracy lub w punkcie xero. Najlepiej jest drukować go na nieco grubszym papierze. Potem możecie go zbindować lub pracować na pojedynczych kartkach z kalendarza.

POBIERZ KALENDARZ

 

Mam nadzieję że kalendarz będzie Ci dobrze służył przez ten rok, i że będziesz w nim spisywać same fajne momenty <3

Ściskam,

Ola

PS.Będzie mi miło jeśli podeślesz info o kalendarzu do kogoś ze swoich znajomych – jest darmowy, ale jednak trochę czasu nad nim spędziłam więc niech jak najwięcej osób z niego skorzysta 😉

Darmowy kalendarz 2018

 • Jest piękny! Prosty i piękny. Masz świetny styl, a Twoje zdjęcia na blogu i IG są wyjątkowe.

 • Dominika Dzikowska

  Piękny! Chyba wydrukuję na takim lekko kremowym papierze… Poza tym szczęka mi opadła z tym -13 kg! Gratulacje ogromne – ja próbuję zrzucić 5kg i mi ni cholery nie idzie. RESPECT!

 • Agata Górczyk

  Przepiękny jest! Uwielbiam takie motywy, a co najważniejsze, jest odpowiednia ilość miejsca na notatki 🙂 Dzięki wielkie!

 • Piękny kalendarz! Ja teraz przygotowałam taki całoroczny, do powieszenia na ścianie 🙂 Oczywiście mój jest miastowy! 😀

 • Jak zwykle najpiękniej. Tylko pobierając na telefon nie mogę otworzyć pliku (sprawdzone na telefonach innych domowników), a na komputerze śmiga :<

 • Honorata Kronhof

  Jak zawsze cudowny – zeszłorocznym wszyscy się u mnie w biurze zachwycali a i mega mnie odprężał bo sobie go kolorowałam 🙂 dziękuję za kolejny piękny kalendarz na ten rok

 • Z nieba mi spadasz, bo wlasnie szukałam jakiegoś fajnego kalendarza w takim minimalistycznym stylu. Ten jest boski! 🖤

 • Marzen Lizurej

  dlaczego nie mogę pobrać?

 • Pani Komoda

  Zobaczę czy będzie dla mnie ok. Lubie dużo miejsca do pisania notatek. Wydrukuję sobie i spróbuję.

 • W 2017 służył mi dobrze, więc w tym roku, choć z lekkim poślizgiem, również przybywam. <3