Ola i jej blog

Cześć, jestem Ola i pomagam dziewczynom takim jak Ty rozwijać się z sukcesem na Instagramie.

Dziś na Instagramie bardzo trudno się wybić, nawet jeśli umiesz robić ładne zdjęcia. Ciekawe, przyciągające uwagę fotografie to tak naprawdę dopiero początek. Żeby osiągnąć sukces na Instagramie potrzebujesz czegoś więcej – i tu pojawiam się ja.

Historia @Wild.Rocks

W marcu 2017 roku moje konto @wild.rocks obserwowało 1,1 tys. osób.
Dokładnie rok później – w marcu 2018 roku – moje konto obserwowało 30 tys. osób.

Bez znajomości, bez botów, bez kupowania reklam i bez profesjonalnego sprzętu (cały czas robię zdjęcia jednym, małym aparatem – Lumixem LX100).

Swoją wiedzą na temat Instagrama dzielę się między innymi właśnie tutaj – na blogu Wild Rocks:

 

…oraz na moim profilu na Insta.

W moich wyróżnionych stories raz na jakiś czas publikuję też “Korki z Insta” – łatwo przyswajalne porcje wiedzy o Instagramie w formie krótkich video.

Co jeszcze znajdziesz na blogu Wild Rocks?

Poza tym, że dzielę się swoją wiedzą o Instagramie od czasu do czasu tworzę też na bloga różne darmowe kreatywne materiały do pobrania. Znajdziesz wśród nich Kalendarz na 2019 rok, Fitness planner czy sezonowe tapety na telefon.

Materiały tworzę w czasie wolnym i jest to dla mnie swego rodzaju kreatywna odskocznia oraz okazja żeby podszkolić się z photoshopa.

Na koniec pare słów o mnie

Nie wiem czy wiesz, ale zarówno bloga jak i Instagram prowadzę po godzinach – na codzień pracuję bowiem w jednej z warszawskich korporacji jako specjalista od User Experience. I choć lubię moją pracę – to jednak potrzebowałam też miejsca gdzie o wszystkim decyduję ja sama – i tak właśnie dlatego powstało Wild Rocks.

Mam 32 lata, męża i psa. Wszyscy razem mieszkamy w niedużym mieszkaniu w Warszawie, które jest jednocześnie moją mini pracownią fotograficzną. To tutaj tworzę zdjęcia zarówno na bloga jak i na Instagram.

Bardzo lubię robić zdjęcia ale tak naprawdę jest to tylko jedna z moich “pasji” (przy okazji – nienawidzę słowa “pasja”). Od czasu do czasu robię filmy poklatkowe, cinematography czy inne “żywe obrazki”.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej wpadaj na mój Instagram – tam bywam w zasadzie codziennie.

Ściskam,
Ola

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą na moim blogu bądź Instagramie zajrzyj do zakładki “Współpraca