Blog Wild Rocks – zacznij tutaj

Cześć! Witaj na blogu Wild Rocks gdzie pomagam Dziewczynom takim jak Ty rozwijać się na Instagramie.

Spis treści bloga Wild Rocks 

Pomyślałam, że dobrze by byłoby stworzyć miejsce w którym mogłabyś zacząć swoją przygodę z blogiem Wild Rocks. Przez ostatnie dwa lata dużo się tu wydarzyło i powstało całkiem sporo tekstów zarówno z zakresu Instagrama jak i tych bardziej lifestylowych. Sama jestem czasem zaskoczona co można tu znaleźć 😀

Dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, które byłoby takim jakby spisem treści tego bloga – z wyraźnym podziałem na tematykę. Mam nadzieję, że pomoże Ci to znaleźć treści których teraz najbardziej potrzebujesz

Kategorie tekstów o Instagramie na blogu Wild Rocks

jak miec wiecej obserwujacych na instagramie
spojna siatka zdjec na instagramie
jak edytowac zdjecia na instagramie

Artykuły o Instagramie na blogu Wild Rocks

Od początku istnienia bloga Wild Rocks pojawiło się tu wiele tekstów na temat Instagrama, w szczególności na temat hashtagów na Instagramie, strategii rozwoju konta, tego jak przyciągnąć nowych obserwujących i zatrzymać ich na dłużej dzięki spójnej siatce zdjęć.

Omawiam zarówno praktyczne aspekty obecności na Instagramie (aplikacje do obróbki zdjęć na Instagramie, optymalizacja Bio na Instagramie, jak dobierać hashtagi na Instagramie), bardziej abstrakcyjne, związane z analityką (Jak zwiększyć zasięgi, Co to jest engagament rate) a dla tych z was, które nie mają czasu wgłębiać się we wszystko samemu tworzę nawet gotowe rozwiązania jak Pomocniki Instagramerki.

Lista tekstów na blogu Wild Rocks na temat rozwoju na Instagramie

Pomocniki Instagramerki 

Pomocniki Instagramerki to gotowe rozwiązania dla tych z Was które znają teorię, ale nie mają czasu żeby samemu robić research i wgłębiać się w to wszystko.

Wiadomo – w idealnym świecie można znaleźć czas na wszystko, ale w realnym świecie czasami tego czasu po prostu brakuje. Najgorzej jest gdy człowiek wie jak to wszystko powinno wyglądać w teoriii, ale po prostu brakuje czasu na praktykę.

Dlatego właśnie przygotowałam 6 “Pomocników Instagramerki”, które mają pomóc Ci w rozwoju Twojego konta na Instagramie. Każdy “Pomocnik…” zawiera dedykowane zestawy hashtagów na Instagram z podziałem na widełki, konta repostujące dla danej kategorii oraz przykłady inspirujących kont z Polski i zza granicy. Szczegółowe metryczki znajdziesz w opisie produktu:

Pobierz Darmowy Insta Poradnik 

Zachęcam też do skorzystania z Darmowego Insta Poradnika  – znajdziesz tam praktyczne ćwiczenia które pomogą Ci uporządkować Twoja stategię na Instagramie a ponadto 10 zestawów hashtagów dla różnych kategorii tematycznych.

poradnik instagram hashtagi

POBIERZ DARMOWY
INSTA PORADNIK

Pobierz #DzikoDobry Insta Poradnik
i zacznij rozwijać swój Instagram.

POBIERZ DARMOWY INSTA PORADNIK

W poradniku znajdziesz:

  • praktyczne ćwiczenia
  • 10 zestawów hashtagów
  • fotograficzne tips & tricks

Darmowe grafiki do pobrania na blogu Wild Rocks

Święta Bożego Narodzenia na blogu Wild Rocks

Pozostałe teksty na Blogu Wild Rocks 

Jak widzisz – całkiem sporo się tego nazbierało od początku istnienia bloga. A zapewniam Cię, że będzie tego więcej 😉

Ściskam

Ola | @wild.rocks