Darmowy kalendarz na 2018 rok z plannerem

darmowy kalendarz do druku

Jako że mamy już końcówkę 2019 roku to ten wpis jest już nieco nieaktualny. Jeśli jednak szukasz darmowego kalendarza do druku na 2019 rok, to zapraszam Cię do bardziej aktualnego wpisu

 

Darmowy kalendarz do druku na 2019 rok

kalendarz na 2019 rok do pobrania za darmo

Nowy Rok zaczynamy w pięknym stylu z darmowym kalendarzem  ozdobionym pięknym botanicznym motywem.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to był dziwny rok. Nie powiem że był zły – bo nie był. Ale był i minął jakoś tak bez szczególnego przytupu.

Jednak mimo, że przytupu nie było to jednak trochę się działo. Na pewno ten rok stał dla mnie pod znakiem rozwoju – pracy nad fotografią, nad techniką zdjęć, nad szeroko pojętą kreatywnością. Efekty tej intensywnej pracy mogłyście obserwować na Instagramie:

 

Pracowałam też usilnie nad zmianą nawyków żywieniowych – w efekcie rok kończę z 14 kg na minusie co jest moim wielkim sukcesem (nawiasem mówiąc pamiętaj, że możesz skorzystać z mojego fitness plannera który przygotowałam w ramach “Projektu Łania”).

Jaki będzie 2018?

Czuję, że będzie naprawdę wyczerpujący – w sierpniu odbędzie się moje wesele i wokół niego będzie się kręcić pierwsza połowa roku. A co potem? Zobaczymy 🙂 Ale jakoś nie oczekuję niczego specjalnego od nadchodzącego roku. Nie mam wielkich postanowień, planów naprawczych, mniej lub bardziej realnych celi. Jedyne czego bym chciała to żyć codziennie ‘bardziej’. Dawać z siebie tyle ile mogę (ale nie więcej), starać się najlepiej jak potrafię i nie przesypiać życia na kanapie z telefonem w dłoni.

Tylko tyle i aż tyle.

Mało ambitnie? Może. Ale jeśli uda mi się zrealizować ten jeden “cel”, to naprawdę będę z siebie dumna.

Darmowy kalendarz na 2018 rok

Darmowy kalendarz na 2018 rok to taki mój prezent dla Was – aby ten rok był udany, trzeba go sobie dobrze rozpisać. Wpisać daty rocznic, urodzin. Zaplanować urlopy, wycieczki, wyjazdy… Ale też rzucić sobie czasem jakieś małe wyzwanie – 100 dni bez słodyczy, 50 dni z sokami warzywnymi albo 30 dni z półgodzinnym codziennym spacerem.

Mam nadzieję, że mój dziki botaniczny kalendarz Wam w tym pomoże 🙂

darmowy kalendarz na 2018

Pobierz darmowy kalendarz

Aby pobrać kalendarz wystarczy kliknąć “Pobierz” a potem wydrukować kalendarz na domowej drukarce, w pracy lub w punkcie xero. Najlepiej jest drukować go na nieco grubszym papierze. Potem możecie go zbindować lub pracować na pojedynczych kartkach z kalendarza.

POBIERZ KALENDARZ

 

Mam nadzieję że kalendarz będzie Ci dobrze służył przez ten rok, i że będziesz w nim spisywać same fajne momenty <3

A tymczasem, do zobaczenia na Insta

 
Pozdrawiam
Ola Foryś |@wild.rocks

 

 

PS.Będzie mi miło jeśli podeślesz info o kalendarzu do kogoś ze swoich znajomych – jest darmowy, ale jednak trochę czasu nad nim spędziłam więc niech jak najwięcej osób z niego skorzysta 😉

Darmowy kalendarz 2018