Kartki do wydruku z jesiennymi napisami

Mam wielki sentyment do zdjęć w stylu #flatlay. Kawa, drobiazgi rozsypane niby to przypadkiem na stole… Dodatkowym urozmaiceniem takich kompozycji mogą być też niewielkie kartki z napisami – nadają one zdjęciom klimatu i charakteru. I tak możemy umieścić na zdjęciu kartkę z napisem “Bonjour” podkreślając w ten sposób fascynację francuską kulturą. Mogą być to też teksty pełne energii i motywacji – np. “just start” (sama chętnie go wykorzystuję). Ponadto, takie kartki do wydruku można też wykorzystać do dekorowania wnętrz  – np. umieszczając je w ramce, albo przypinając do tablicy. Słowem – możliwości jest mnóstwo.

kartki_z_napisami_do_wydruku

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany taką estetyką to z pewnością zdaje sobie sprawę, że takie kartki w języku polskim są prawdziwą rzadkością. Francuzi mają swoje “Bonjour!”, Amerykanie… no.. Amerykanie mają wszystko inne. A my? Nic! Ale w sumie nic dziwnego – naprawdę niełatwo przygotować takie grafiki, bo albo trzeba nieźle się nagimnastykować ze słówkami żeby ominąć polskie znaki, albo lawirować między nie aż tak bogatym zbiorem fontów z polskimi znakami. Tak czy owak zabawy jest sporo, ale chyba warto się wysilić, bo dzięki temu możemy naszym zdjęciom nadać bardziej lokalnego charakteru.

Kartki z napisami na jesień 

Przechodząc zaś do meritum – przygotowałam dla Was trzy takie kartki do wydruku, które świetnie sprawdzą się przy jesiennych zdjęciach – i to nie tylko tych flatlay.

kartki do wydruku
grafiki do druku za darmo
grafiki do wydruku na instagrama

POBIERZ GRAFIKI

Jeśli przygotowane przeze mnie grafiki przydadzą Wam się – to dajcie koniecznie znać! Jeśli wrzucacie zdjęcia na insta możecie np. oznaczyć mnie na fotkach albo w komentarzu. Serio – będzie mi super miło (na Instagramie znajdziecie mnie jako @wild.rocks ).

A tymczasem, do zobaczenia na Insta

 
Pozdrawiam
Ola Foryś |@wild.rocks
Inne teksty na Instagramie które mogą Cię zainteresować:

kartki z napisami

kartki z napisami

Będzie mi bardzo miło jeśli doceniasz moją pracę dając łapkę w górę:

[fb_button]
kartki-do-wydruku-z-jesiennymi-napisami-kopia
[mailmunch-form id=”348320″]
Tags from the story
, ,