Kurs “Insta Metamorfoza”

Nie przegap kolejnej edycji kursu – zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem Instametamorfoza i zobacz bezpłatnie 1 z 10 lekcji kursu.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH KURSEM

Czy to brzmi znajomo?

Czujesz, że chociaż bardzo się starasz, to Twoje konto na Instagramie stoi w miejscu? Że tracisz klientów, którzy tylko wchodzą i wychodzą z Twojego konta? Że przepadają Ci współprace na Instagramie, choć mniejsze konta mają ich na pęczki?

Być może wynika to z tego, że Twój Instagram jest niespójny, chaotyczny i zabałaganiony.

Dlaczego to, jak wygląda Twoje
konto na Instagramie jest takie ważne?

1. Kiedy pracownik agencji wchodzi na Twoje konto na Instagramie, to w ekspresowym tempie podejmuje decyzje, czy wyśle do Ciebie propozycję współpracy czy nie.
2. Kiedy potencjalny klient wchodzi na Twoje konto na Instagramie, to w mgnieniu oka ocenia, czy Twoja oferta jest dla niego czy nie.
3. Kiedy nowa osoba wchodzi na Twoje konto na Instagramie, to decyzję o tym, czy zostanie z Tobą na dłużej i kliknie “obserwuj” podejmuje w przeciągu zaledwie sekund.

To są sekundy, które mogą decydować o tym, czy rośniesz, czy sprzedajesz i czy masz współprace.

Chcesz rozprawić się z bałaganem na swoim koncie bo sprawia, że nie przyciągasz ludzi na Insta, ale nie wiesz od czego zacząć?

Mam dla Ciebie rozwiązanie:
Kurs online “Insta Metamorfoza”

Pokażę Ci jak sprawić, aby Twoje konto na instagramie wyglądało bardziej estetycznie. Na kursie poznasz teorię, przerobisz ćwiczenia, ale też zdradzę Ci kilka nieoczywistych sztuczek. W efekcie Twoje konto zmieni się tak, że sama nie będziesz mogła się nadziwić, że tak potrafisz.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH KURSEM
spojne konto na instagramie instametamorfoza