Podsumowanie września + bonus

Czy to możliwe że wrzesień zbliża się już ku końcowi? Dopiero co szykowałam dla Was moje pierwsze, wrześniowe wyzwanie pijąc kawę u mojej wspaniałej Ewy w Marózku a tu już pora robić podsumowanie! A wierzcie mi – jest o czym pisać bo było intensywnie.

Wrzesień był dla mnie dość wyczerpujący, ponieważ zaczęłam nową pracę – a to jak wiadomo łączy się ze sporą dawką stresu. Mimo to jednak udało mi się wytrwać w swoich postanowieniach przez caaaały miesiąc. Przyznam, że efekty pozytywnie mnie zaskoczyły, dlatego zamierzam kontynuować pracę nad nowymi nawykami w ramach październikowego wyzwania, które – o ile macie ochotę przyłączyć się do mnie – czeka już na Was na blogu Wild Rocks wraz ze specjalnym kalendarzem do pobrania.

Mimo wspomnianych tu nowych obowiązków nie zaniedbywałam również bloga . Pojawiło się sporo nowych tekstów spośród których Waszymi ulubieńcami okazały się:

 1. Jesienne tapety na telefon
 2. Jak budować nowe nawyki
 3. Kartki do wydrukowania

A propo wspomnianych w zestawieniu  jesiennych tapet na telefon – po ilości pobrań i ciepłych komentarzach widać że bardzo Wam się one spodobały. Na pewno podobne projekty będą pojawiać się jeszcze na blogu Wild Rocks – obserwujcie więc pilnie bloga na facebooku i Instagramie żeby nie przegapić nowych materiałów do pobrania.

#DzikoDobre treści w Internecie

Internet pełen jest #DzikoDobrych treści – aż trudno za nimi nadążyć! Dlatego chciałabym podzielić się z Wami kilkoma godnymi polecenia linkami, które szczególnie przypadły mi do gustu w tym miesiącu:

 • Na początek tekst poświęcony nawykom i kontekstem w jakich się tworzą. Magda z bloga dopracowani.pl dzieli się z czytelnikami swoimi własnymi doświadczeniami z obszaru budowania nowych nawyków. Tekst jest mi szczególnie bliski ponieważ Magda dopiero co rzuciła palenie (a mi samej, po ponad dwóch latach niepalenie zdarza się z tęsknotą spoglądać w stronę dymiącego papierosa). Magda – trzymam za Ciebie kciuki!
 • Na blogu The Carolinas Book trafiłam na bardzo fajne zestawienie podcastów, z naciskiem na branżę kreatywną i blogosferę. Jest to też tekst dzięki któremu w dużej mierze zaczęłam słuchać podcastów. Podcast jako alternatywna forma konsumowania treści szczególnie spodobał mi się ze względu na możliwość wykonywania w tym samym czasie innych czynności, które nie wymagają większej koncentracji – jak np. zmywanie czy składanie ubrań. Zachęcam Was do zgłębiania tematu.
  PS. Problogger rzeczywiście ma fantastyczny akcent – super się go słucha!
 • Skoro jesteśmy przy podcastach – chciałabym Wam polecić podcast, który szczególnie przykuł moją uwagę. Jest to wywiad z Mike’iem Michalowicz’em. Wywiad przeprowadziła Ariadna Wiczling z bloga ponitceariadny.pl Mimo że nie mam własnego biznesu to wywiad pozwolił mi spojrzeć inaczej na swoje własne finanse. Muszę przyznać, że pod jego wpływem zrobiłam w nich naprawdę spore przemeblowanie! Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę mogła Was poinformować o efektach 😉
 • Na koniec coś lekkiego i nawet nieco wzruszającego. Na blogu Palmy Kokosowej trafiłam na tekst o wybrykach jakich autorka dopuszczała się w dzieciństwie. Piąty punkt na jej liście był tak rozczulająco słodki, że na chwile odzyskałam wiarę w ludzkość <3
  Polecam!

Deser – jesienna tapeta z kalendarzem na październik

Na koniec mam jeszcze dla Was jesienną tapetę z kalendarzem na październik. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

TAPETA Z KALENDARZEM NA PAZDZIENRIK DO POBRANIA WILD ROCKS

Co zrobić żeby ją pobrać?

1.Polub ten wpis (fakultatywne, ale będzie mi miło):

[fb_button]

2.Pobierz tapetę w rozdzielczości odpowiedniej dla Twojego monitora:

2560x1600   1920x1080   1600x900   1366x768   1280x800

A tymczasem, do zobaczenia na Insta
 
Pozdrawiam
Ola Foryś |@wild.rocks

PS. Październikową tapetę przygotowałam wykorzystując wyizolowane obiekty z jesiennej serii Custome Scene.
[mailmunch-form id=”355087″]

tapeta-na-pazdziernik-do-pobrania
tapeta_na_pazdziernik_do_pobrania