Świąteczne pomysły i inspiracje

W ciągu ostatnich dwóch lat na blogu Wild Rocks pojawiło się aż 6 tekstów w których opisuję świąteczne pomysły i inspiracje. Wszystkie mają praktyczny charakter i mają za zadanie pomóc Ci jak najfajniej spędzić ten czas przy możliwie niewielkim nakładzie kosztów (stąd tak dużo materiałów do pobrania i wydrukowania) 

Święta Bożego narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, warto więc dobrze się do nich przygotować. W tym celu zebrałam wszystkie świąteczne pomysły i inspiracje które pojawiły się dotychczas na moim blogu w jednym miejscu. Dzięki temu będziesz mogła choć trochę uniknąć przedświątecznego szaleństwa i nacieszyć się bożonarodzeniową atmosferą. Co więcej, robiąc proste dekoracje świąteczne możesz spędzić miło i kreatywnie czas w rodzinnej atmosferze.

Kody rabatowe na black Friday 2018

Świąteczne pomysły i inspiracje: pomysły na prezenty gwiazdkowe

Zacznijmy od początku czyli od listy świątecznych prezentów. To świetny sposób żeby zapanować nad chaosem świątecznych zakupów – zarówno tych które mamy do kupienia/przygotowania ale również tych gwiazdkowych prezentów, które już kupiliśmy dla naszych bliskich. Dzięki takiej liście można też nieco zoptymalizować proces świątecznych zakupów – szczególnie tych internetowych, i zamiast zamawiać książki cztery razy w trzech różnych księgarniach załatwić wszystko raz a dobrze.

Sprawdź koniecznie listę prezentów świątecznych do druku.

Świąteczne pomysły i inspiracje: dziewczyński poradnik prezentowy 

Na blogu znajdziesz  też dziewczyński poradnik prezentowy z pomysłami na gwiazdkowe prezenty dla dziewczyn/kobiet. Poradnik powstał po tym jak spytałam na Insta story dziewczyny co same chciałyby dostać na prezent na święta – bo mnie samej co roku to pytanie spędza sen z powiek. Liczba pomysłów i inspiracji przeszła moje oczekiwania. Żeby ta masa inspiracji się nie zmarnowała wyszukałam te produkty w sieci i stworzyłam z nich dziewczyński poradnik prezentowy.

Jeśli więc zastanawiasz się nad świątecznymi prezentami albo nie masz pomysłu na prezent dla samej siebie – to wpis o pomysłach na prezenty dla dziewczyny – czyli dziewczyński poradnik prezentowy – będzie dla Ciebie fantastyczną świąteczną inspiracją.

Świąteczne pomysły i inspiracje: kalendarz adwentowy DIY i co do niego włożyć 

Wśród wpisów znalazły się pomysły na kalendarz adwentowy DIY jak również na to co do niego włożyć. I wierz mi – drobiazgi do kalendarza adwentowego to wcale nie muszą być słodycze ; ) Sama zresztą co roku staram się w grudniu nie jeść słodyczy, więc żeby zrobić jakąś fajną alternatywę musiałam się trochę nagimnastykować.

Koniec końców najbardziej cieszy mnie to, że kalendarz można zrobić samemu, a drobiazgi które można do niego włożyć to jednocześnie świetny sposób na to żeby naprawdę nacieszyć się świąteczną atmosferą.

Sprawdź koniecznie Kalendarz adwentowy DIY i co do niego włożyć

Świąteczne pomysły i inspiracje: kalendarz do druku na 2019 rok 

Coroczną tradycją stał się też już na blogu Wild Rocks kalendarz do druku – tym razem na 2019 rok.

Kalendarz łączy w sobie funkcję kalendarza i plannera. Możesz w nim zapisywać ważne daty, urodziny albo… liczbę przeczytanych stron książek. Świetna sprawa dla kogoś kto chciałby rzucić sobie takie czytelnicze wyzwanie i zacząć czytać więcej książek.

Kalendarz możesz wykorzystać sama albo dać komuś w prezencie – w sumie to mógłby być fajny prezent świąteczny “last minute”, prawda?

Kolekcja świątecznych wpisów na blogu Wild Rocks 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu mnóstwo świątecznych pomysłów i inspiracji.

Szukając świątecznych pomysłów i inspiracji możesz skorzystać z gwiazdkowych wpisów i zadbać o wspaniałą świąteczną atmosferę. Mam nadzieję, że spodobają Ci się te pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje jak również pomysły na świąteczne prezenty które wyszukałam w Internecie.

Przyznam szczerze że sama chciałabym mieć niejeden z tych świątecznych prezentów (mężu, czy czytasz ten tekst? ; ) ).

Jak każdy bardzo lubię okres świąt Bożego Narodzenia. Ale przez szaleństwo zakupów, przedświąteczny ogień w pracy i koszmar porządków świątecznych czuję czasem, że ten czas umyka mi zbyt szybko. Stąd też trochę wziął się pomysł na te świąteczne inspiracje na blogu.

Z jednej strony żeby móc się zawczasu lepiej przygotować (choćby dzięki liście prezentów świątecznych do druku), czy sprawniej zrobić zakupy gwiazdkowe dzięki liście pomysłów na prezenty świąteczne dla dziewczyny.

Z drugiej strony – żeby po prostu nacieszyć się tym czasem robiąc dekoracje świąteczne, słuchając kolęd i realizując małe zadania ze świątecznej listy “to do” które możesz włożyć do kalendarza adwentowego. W ten sposób może uda nam się nie zgubić magii świąt w natłoku świątecznych obowiązków.

Świąteczne pomysły i inspiracje: podsumowanie 

Świąteczne pomysły i inspiracje na blogu Wild Rocks to inspiracje i pomysły na prezenty świąteczne, kalendarz adwentowy do druku (wraz z pomysłami co do niego włożyć) i oraz pomysły na proste dekoracje świąteczne DIY. Wszystkie wpisy powstały z myślą o tym, żeby umilić okres świąt Bożego Narodzenia a jednocześnie nie dać się zwariować gorączce świątecznych zakupów.

Jeśli więc potrzebujesz świątecznych pomysłów i inspiracji, to dobrze rozejrzyj się na blogu Wild Rocks bo znajdziesz tu sporo świątecznych treści. Zresztą – to jeszcze nie koniec, bo mam jeszcze kilka świątecznych pomysłów w zanadrzu.

Tylko czy starczy mi czasu, żeby je wszystkie zrealizować w tej świątecznej bieganinie 😉

Ściskam,

Ola | @wild.rocks

PS. Mam nadzieję że znalazłaś tu dla siebie mnóstwo świątecznych pomysłów i inspiracji. Jeśli jakiś tekst szczególnie Ci się spodoba to pamiętaj, że możesz podzielić się nim w social mediach. Będzie mi naprawdę niezmiernie miło.

A może trafiłaś do mnie pierwszy raz?

W takim razie “Cześć!” Jestem Ola a to mój “dziki” blog Wild Rocks

Rozgość się wygodnie bo możliwe, że spędzisz tu całkiem sporo czasu – na blogu znajdziesz kilka fajnych artykułów na temat Instagrama ale też dużo darmowych materiałów do pobrania – w tym plannery, tapety na telefon czy kalendarz do druku na 2019 rok.

Bywam też w różnych innych miejscach w sieci, ale najczęściej spotkasz mnie na Instagramie

ODWIEDŹ MNIE NA INSTAGRAMIE

Wild rocks blog o instagramie