Jak zrobić darmowy audyt konta na Instagramie?

Skoro czytasz ten tekst, to prawdopodobnie natrafiłaś na jakieś trudności w rozwoju swojego konta na Instagramie. Możliwe, że zaczęłaś szukać informacji jak zrobić audyt konta na Instagramie? Może czujesz się nieco sfrustrowana, bo rzeczy nie dzieją się tak szybko jak byś chciała? Twoje konto nie rośnie w spektakularnym tempie, a ilość możliwości na Instagramie zaczyna Cię przerastać? Jeśli tak jest, to być może warto zatrzymać się na chwilę, i zrobić audyt konta na Instagramie?

Większość z nas jest od jakiegoś czasu na Instagramie. Mamy konto, publikujemy zdjęcia, może nawet insta stories. Ale jakoś nie ma szału, prawda? Z drugiej strony nigdy nie ma czasu na to, żeby przyjrzeć się z boku naszym działaniom na Instagramie, zastanowić się czy wszystko rzeczywiście robimy ok, czy nie powielamy dzień po dniu tych samych błędów? Może nam w tym jednak pomóc audyt konta na Instagramie.

Audyt konta na Instagramie 

Działając na Instagramie łatwo wpaść w tryb bieżączki. I w zasadzie nie ma w tym nic złego, bo bieżąca praca jest niezwykle ważna. Jeśli jednak posiadanie konta na Instagramie łączy się dla nas z jakąś długoterminową strategią i realizacją jakiś określonych celów, to wtedy warto raz na jakiś czas wcisnąć przycisk “pauza” i zrobić audyt swojego konta na Instagramie.

Gdzie możesz zrobić audyt konta na Instagramie? 

W odpowiedzi na liczne pytania o możliwość wykonania audytu czyjegoś konta na Instagramie postanowiłam stworzyć Darmowy Insta Audyt, dzięki któremu możesz samodzielnie wykonać audyt konta na Instagramie.

Audyt obejmuje takie zagadnienia jak profil, BIO, bezpieczeństwo, hashtagi czy zaangażowanie na Instagramie.

Przygotowałam go w formie checklisty, ale dodałam też od siebie słowo komentarza do poszczególnych punktów, tak aby Insta Audyt nie tylko wskazał Ci punkty zapalne na Twoim koncie ale również aby był dla Ciebie wskazówką jak to konto naprawić.

Jak zrobić darmowy Insta Audyt? 

Jeśli chcesz zrobić mój darmowy Insta Audyt, wystarczy, że zapiszesz się na mój #DzikoDobry Newsletter TUTAJ 

Zapisując się na Newsletter nie tylko otrzymasz ode mnie darmowy Insta Audyt, ale również uzyskasz dostęp do praktycznych wskazówek dotyczących Instagrama, które wysyłam odbiorcom mojego newslettera.

Audyt konta na Instagramie: Podsumowanie

Choć nie ma jednej recepty na sukces na Instagramie, to w praktyce jest całkiem sporo rzeczy, które mogą hamować nasz rozwój. Dlatego mam nadzieję, że mój Insta Audyt pomoże Ci wykonać pierwszy krok w kierunku uporządkowania Twoich działań i strategii rozwoju konta na Instagramie.

A tymczasem, do zobaczenia na Insta

 
Pozdrawiam
Ola Foryś |@wild.rocks

Inne artykuły o Instagramie na blogu Wild Rocks, które mogą Cię zainteresować:

audyt konta na Instagramie

audyt konta na Instagramie