Małe rozwiązania, które przynoszą duże efekty

Kiedyś myślałam, że żeby odnieść sukces trzeba się narobić. Urobić po łokcie. Wypruć sobie żyły.
Wierzyłam, że dopiero wtedy gdy nasz sukces zrosi pot ciężkiej pracy, to wtedy nasz sukces będzie coś warty. I dopiero wtedy możemy odpocząć.

Czy musisz dużo pracować żeby mieć “duże” efekty?

Pracowałam dużo i ciężko. W krytycznym momencie pracowałam jednocześnie w serwisie internetowym, w knajpie za barem i robiłam fuchy przygotowując prezentacje w power poincie (plusem jest to, że tak się wtedy „przepaliłam”, że aż rzuciłam moje ukochane papieroski).

Wracając jednak do mojej wiary w ciężką pracę – dziś myślę, że byłam w bardzo grubym błędzie. Albo raczej – że moje podejście było mało mądre. Nie sztuką jest dużo pracować – sztuką jest mieć duże efekty.

jak osiagac lepsze efekty na blogu gdy nie mam czasu na pisanie

Duże efekty małym nakładem sił 

Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak osiągać lepsze efekty na blogu nie mając aż tak wiele czasu na blogowanie? Ja też tak mam – pracuję na etacie, mam faceta, życie, psa… Uwielbiam blogowanie, ale nie jestem w stanie poświęcać mu tyle czasu ile bym chciała. Nie rzucę pracy na etacie żeby prowadzić bloga. Jednocześnie jednak chcę żeby ten blog wyglądał fajnie. Żeby działał. Żeby odwiedzali go ludzie – bo przecież to dla nich koniec końców piszemy nasze blogi, prawda?

Dlatego szukam bardziej efektywnych rozwiązań, które pomagają mi osiągać lepsze efekty.  

O co właściwie chodzi? Już śpieszę z przykładem – jeśli nie masz spektakularnych zasobów (czas/pieniądze), to musisz szukać rozwiązań, które w jakiś sposób zrekompensują te braki. Powiedzmy, że Twoim problemem jest brak pieniędzy na reklamę na FB. Jednocześnie wiesz jednak, że dobry blog powinien mieć dużą społeczność na FB – w końcu aby przyciągnąć reklamodawców musisz być w stanie pochwalić się cyferkami. Jak wyjść z tego impasu?

Przy zapisie na newsletter dodaj opcję polubienia Twojego bloga. O tak:

1. Polub WILD ROCKS na Facebooku:

2. Zapisz się na Newsletter:

[mc4wp_form id=”396″]
 
jak zrobic piekny naglowek na bloga

Nie wygląda to zbyt skomplikowanie, co? A jest niesamowicie skuteczne.

Jakich narzędzi użyłam żeby skonstruować ten zapis na newsletter?

Jeśli dodatkowo połączysz to z jakimiś wartościowymi materiałami do pobrania, efekt będzie jeszcze lepszy – bo Czytelnik chętniej skorzysta z tej opcji (sprawdź też LISTĘ 50 INSPIRACJI NA MATERIAŁY DO POBRANIA)

Proste, prawda?

A tymczasem, do zobaczenia na Insta

 
Pozdrawiam
Ola Foryś |@wild.rocks

 

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

[mailmunch-form id=”440553″]

jak mniej pracować i osiagac przy tym lepsze efekty